Reviews en recensies over ballonvaren in Donkerbroek

Beoordeling op basis van 7 reviews
Schrijf ook een review en maak kans op € 100,-
Klantbeoordelingen regio Donkerbroek
Klantbeoordelingen
9.8 / 10
  •   Ik raad GreetZZ aan
    uit Drachten
    Simon Bijlsma schreef op 12-07-2025

    "Helemaal geweldig. ☀️"

    Vanavond meegevaren met Hylke, een ervaring voor het leven. Gestart in Akkrum en over het Tjeukermeer uiteindelijk geland. Het uitzicht en de zonsoderga g was fantastisch.

  •   Ik raad GreetZZ aan
    uit Boornbergum
    Sandra Bos schreef op 12-07-2025

    "Ja echt top om de wereld zo van bive af te kunnen zien!"

    Mooi om mee te maken. En ,os al aangegeven mooi om de wereld dan eens zo van bovenin alle rust te zien.echt mooie beleving.

  •   Ik raad GreetZZ aan
    uit Dokkum
    Folkert van Dongera schreef op 22-09-2024

    "Ervaring voor het leven"

    Een ervaring die je een keer in het leven gedaan moet hebben!

  •   Ik raad GreetZZ aan
    uit Drachten
    Peter Bijlsma schreef op 26-08-2024

    "Was geweldig"

    Wat een prachtige ervaring en professioneel !!! Top ga zo door👍

  •   Ik raad GreetZZ aan
    uit Marum
    Gea Zigterman schreef op 18-08-2024

    "Fantastische ballonvaart"

    Van de kinderen gekregen n.a.v. 50ste verjaardag. Het was een erg mooie vaart, met piloot Hylke en zijn crew. Tot in de puntjes geregeld, van begin tot en met de champagne tijdens de doop. Mag ik vanavond nog een keer? Geweldig, bedankt!

  •   Ik raad GreetZZ aan
    uit Drachten
    Harry & Mirjam schreef op 08-05-2023

    "Super genoten."

    Wat een onvergetelijke ervaring hebben wij gehad met team Hylke. Goede uitleg. Vervoer terug naar opstap plaats was goed geregeld. En uiteraard na de vlucht heerlijke bubbels. Zeker een aanrader. Al met al een dikke 10 voor team Hylke!

  •   Ik raad GreetZZ aan
    uit Gersloot
    Lia schreef op 23-08-2022

    "Geweldig ervaring rijker!"

    De klantenservice geeft goede hulp bij vragen. Op de avond zelf was er een team onder leiding van piloot Hylke welke duidelijk was in uitleg maar ook wel in was voor een lolletje. Het was bijna windstil en wat heiig, maar hebben toch een fantastische avond gehad en werden weer terug gebracht door een luxe bus. We mochten mee helpen om de ballon startklaar te maken en na afloop weer om alles netjes in te pakken. Een tip voor Greetzz: deel petjes uit voordat de in de ballon gaat aan iedereen want de brander is vreselijk heet op je hoofd als die aan is. Tevens is het voor Greetzz reclame. Er zaten 28 personen in.