Asten Bel 0493 745 011Vandaag bereikbaar tot 22:00 uur

Ballonvaart Asten

De mooiste aanbiedingen in de regio Asten

Ballonvaren rond Asten? Dat beleef je samen!

Ballonvaren in Asten

Start jouw ballonvlucht bij GreetZZ en beleef Asten en Noord-Brabant op een unieke manier. Ballonvaren boven dit zuidelijke stukje Holland is een ware ervaring. Of eigenlijk: een avontuur! En dat beleef je samen met je vrienden, familie of medewerkers. Stap op in Asten en zet tijdens het ballonvaren je blik op oneindig.

Ballonvaren boven Noord-Brabant begint in Asten. Het is een opstapplaats met mogelijkheden. Vanuit hier maakt het werkelijk niet uit waar de wind ons heen voert, want elke richting is een lust voor het oog. Al tijdens het opstijgen wordt je aandacht getrokken door al het moois. De neogotische Heilige Maria Presentatiekerk, korenmolen De Oostenwind en kasteel Asten zijn bekende herkenningspunten in de directe omgeving. En hier begint jouw ballonvaart over Noord-Brabant pas…

Ontdek Asten vanuit de lucht tijdens een ballonvaart!

Staat de wind in oost-westelijke richting dan weet je vast al wat je gaat zien… Lierop en daarachter het bekende bos- en heidegebied Moorsel. Het gebied sluit naadloos aan op andere bosgebieden, zoals de Strabrechtse heide. Dit is groots genieten. En het houdt niet op, want varen we verder dan komt achter Geldrop al snel de skyline van Eindhoven tevoorschijn. De oude fabrieken en industriële gebouwen vormen herkenbare punten aan de horizon. Evenals de opvallende Blob en de Sint- Catharinakerk in het centrum van de stad. Je gaat ze ongetwijfeld herkennen.

Ook wanneer we zuidwaarts varen ben je in voor een verrassing. De uitgestrekt weilanden en natuurgebieden gaan gewoon door. En natuurlijk liggen ook hier bekende plaatsjes en steden op de route. Ospel, Nederweert en Weert. En ineens varen we boven de glooiende provincie Limburg… Zo makkelijk en snel gaat dat wanneer je het Hollandse luchtruim verkent vanuit een GreetZZ heteluchtballon.

GreetZZ ballonvaarten neemt je mee!

Eigenlijk maakt het niets uit hoe de wind staat. Elk deel van dit stuk Nederland is even mooi. Richting het noordoosten varen we namelijk langs of over Deurne, America, Venray en Overloon. En met een heel klein beetje geluk beleef je zelfs rivier de Maas en Nationaal park De Maasduinen vanuit dit verrassend mooie vogelperspectief.

Je leest het, alle reden om jezelf en je vrienden of medewerkers te verwennen. Verras ze met een cadeau dat niemand zal verwachten: neem ze mee op een ballonvaart rond Asten en boven Noord- Brabant. Wanneer je meevaart, is uiteraard jouw keuze. Alles is mogelijk want GreetZZ Ballonvaarten heeft de grootste vloot van Nederland. Je kunt kiezen uit meer dan 1000 ballonvluchten. Waar wacht je nog op: stap in, laat je meevoeren en geniet van een onvergetelijke ballonvaart!

Beoordeling op basis van 178 reviews
Klantbeoordelingen
Klantbeoordelingen
9.3 / 10

Ballonvaren in Asten?

Ballonvaart foto's Asten

Verrassende ballon vlucht gestart op opstijglocatie Deurne maandag 30 juli 2018Ongelofelijke mooie heteluchtballonvaart regio Deurne maandag 30 juli 2018Schitterende ballonvlucht in de omgeving van Deurne maandag 30 juli 2018Ongeëvenaarde ballonvaart in Deurne maandag 30 juli 2018Onovertroffen luchtballon vaart opgestegen op startveld Deurne maandag 30 juli 2018Uitmuntende ballonvlucht in de omgeving Deurne maandag 30 juli 2018Indrukwekkende heteluchtballonvaart in de regio Deurne maandag 30 juli 2018Onovertroffen ballon vaart gestart in Deurne maandag 30 juli 2018Prachtige ballon vlucht in de buurt van Deurne maandag 30 juli 2018Exceptionele luchtballonvaart gestart in Deurne maandag 30 juli 2018Verrassende luchtballonvaart in de buurt van Deurne maandag 30 juli 2018Fantastische ballon vlucht opgestegen op opstijglocatie Deurne maandag 30 juli 2018Spectaculaire ballonvaart opgestegen op startlocatie Asten dinsdag 5 juni 2018Spectaculaire luchtballonvaart vanaf startlocatie Asten dinsdag 5 juni 2018Sublieme ballonvaart in de omgeving Asten dinsdag 5 juni 2018Heerlijke heteluchtballonvaart vanaf startlocatie Asten dinsdag 5 juni 2018Verrassende luchtballonvaart opgestegen op opstijglocatie Asten dinsdag 5 juni 2018Ongeëvenaarde ballon vlucht opgestegen in Asten dinsdag 5 juni 2018Verrassende ballonvaart vanaf startlocatie Asten dinsdag 5 juni 2018Sublieme luchtballon vaart in de omgeving van Asten dinsdag 5 juni 2018Geweldige ballonvlucht opgestegen op startveld Asten dinsdag 5 juni 2018Schitterende luchtballon vaart vanaf startlocatie Asten dinsdag 5 juni 2018Ongelofelijke mooie luchtballon vaart gestart in Asten dinsdag 5 juni 2018Relaxte ballonvaart in de regio Asten dinsdag 5 juni 2018Prettige luchtballonvaart opgestegen op startlocatie Asten dinsdag 5 juni 2018Bijzondere ballonvlucht boven de regio Asten dinsdag 5 juni 2018Formidabele heteluchtballonvaart in de omgeving Asten dinsdag 5 juni 2018Fabuleuze ballonvaart regio Asten dinsdag 5 juni 2018Magische luchtballon vaart in de regio Asten dinsdag 5 juni 2018Magnifieke ballonvaart opgestegen op startveld Asten dinsdag 5 juni 2018Magnifieke ballonvlucht regio Asten dinsdag 5 juni 2018Fascinerende luchtballonvaart over de regio Asten dinsdag 5 juni 2018