Reviews en recensies over ballonvaren in Asten

Beoordeling op basis van 2 reviews
Schrijf ook een review en maak kans op € 100,-
Klantbeoordelingen regio Asten
Klantbeoordelingen
10.0 / 10
  •   Ik raad GreetZZ aan
    uit Asten

    "Stien krijgt een dikke tien!"

    Stien was onze piloot. Een vrouw naar mijn hart. Ze is deskundig, duidelijk en punctueel, maar ook invoelend en empatisch. Stipt half 8 hingen we in de lucht, nadat er uiteindelijk de juiste spanning op het touw stond. Mijn hoogtevrees moest even bedaren, toen Stien eenmaal door had dat ik al een tijdje huilde, zei ze dat alles OK was. Ik mocht mijn gekke angstvragen over reigers en neerstorten vragen, ze gaf een serieus antwoord. Wat maakte dat ik me veilig en fijn voelde in de ballon en kon genieten van het uitzicht. Stien zei later dat ze het mooi vond om te zien dat ik uiteindelijk over de rand hing om dingen te bekijken. Nadat de eerste landingspoging niet geschikt was (te dicht op de boomgrens en sloot) vonden we een goed veld. Door een windvlaag werd het een 'sportieve landing', zoals Stien het verwoordde en kwamen we op de zijkant van de mand tot stilstand. Stien heeft voor mij de hele luchtballon ervaring ontspannen en leuk gemaakt. Bedankt Stien! Verder is er niets aan te merken aan de organisatie van GreetZZ, alles is top geregeld, goed onderhouden!

  •   Ik raad GreetZZ aan
    uit Asten

    "Ontzettend bedankt voor deze prachtige herinneringen"

    Wat hebben mijn man en onze kinderen ,en kleinzoon genoten. Goede begeleiding, bij het opstarten. Hele mooie eind lokaties en weer veilig op de grond geland. Ook in Asten bij de landing ,ging het goed .even uitkijken bij het landen , mijn kleinzoon vond dat beetje lastig en spannend, Hij riep meteen die zones ondergang oma wat prachtig. Ik was zelf niet mee, Maar ontzettend bedankt voor deze prachtige herinneringen.