Het was fantastisch! Complimenten!
Het opstijgen en landen vond ik een beetje spannend. Maar voorafgaand aan de vlucht vertelde Rik heel goed wat hij van ons daarbij verwachtte om een veilige vaart te kunnen maken. Eenmaal in de lucht was het echt heel mooi en vooral ontzettend rustig. Geen geluiden van verkeer of mensen op de grond, hooguit een hond die je hoorde blaffen. Je kon alle vragen die je had aan Rik stellen. Hij wist veel van de omgeving waar we overheen vaarden. Het was een geweldige ervaring om mee te maken.
Zeker de moeite waard. Mooie ervaring! Piloot Rik en copiloot Aart hebben deze deze vlucht perfect geregeld en gezorgd voor een heel gezellige sfeer!
Het was een kadootje voor mijn zwager en partner. Zij waren zeer verrast en waren erg onder de indruk, bij hun kwamen alleen de woorden geweldig . het was top geregeld . Complimenten aan Rik en zijn team. Veel succes met de volgende vluchten.
Wat een heerlijke ballonvaart hebben we gehad! Een superkado voor m'n 50ste verjaardag! En een toppiloot, Kaylee! Je deed het geweldig! Power to the women!! 👍 💪😍