Het was een fantastische prachtig vlucht, met erg goed zicht , goede duidelijke uitleg en heel fijn dat we met een luxe bus weer terug naar t startpunt werden gebracht. Een ervaring om nooit te vergeten. Bedankt Hylke en Jasper
热气球之旅值得拥有!
Ik vond het een prima vlucht met Hylke en wilde 5 sterren geven, alleen mijn telefoon werkte niet mee. Dus bij deze 5 sterren! Super leuk, we kwamen over gebied wat heel bekend was.
Was simpelweg geweldig, wat ook verteld werd is dat we vaarden met de grootste luchtballon ter wereld dat opzich is al uniek, toen kregen we te horen dat we over de Veluwe gingen én boven de wolken. Hoe mooi wil je het hebben.
Leuke crew onder leiding van Hylke, erg professioneel en namen alle tijd voor je met vragen beantwoorden, enorme belevenis
Het hitteschild boven de hoofden zou iets ruimer moeten zijn, de hitte van de branders was soms onaangenaam..
Vandaag voor de 1e keer een ballonvaart gemaakt. We troffen het met het weer. Wat een unieke ervaring. Verder mijn complimenten voor het team.
Wat een leuke ervaring!!!! Aanrader, top piloot (Bert) alles tot in de puntjes geregeld. Prachtig uitzicht over Deventer
Ik vond het zeer mooi om mee te maken en dat onverwachts. Omdat ik oma ging uitzwaaien maar er bleken plekken vrij te zijn.! Rick bedankt
Top
Super mooi, voor herhaling vatbaar!!!
Goed geregeld. Mooie ervaring met vaarder Kayllee. Maakt er een avontuur van.
Mooie ballon, erg vriendelijk personeel! Enige nadeel was een groen touw precies voor ons uitzicht Maar desondanks een fantastische belevenis, een echte aanrader. Zeker bij greetzz.
Bijzondere ervaring, once in a lifetime. Van Helvoirt tot Vinkel, met piloot Caroline. Een volledig verzorgde avond, prachtige dag en een goede, rustige landing.
Een geweldige ervaring met een kundig team. Caroline en Philip en anderen. Jammer genoeg was er niet zoveel wind, waardoor we niet zo ver zijn gekomen en het uitzicht een beetje hetzelfde bleef. Van Beugen tot Sambeek. Maar het was leuk om een keer mee te maken en alles van grotere hoogte te bekijken. De landing viel gelukkig mee. De instructies vooraf waren zeer duidelijk. Complimenten voor dit goede team en succes gewenst voor de toekomst. Vriendelijke groeten,
Wat een prachtige ervaring gisteravond. Mooi dat de crewleden ook het één en ander vertelden over de omgeving. Prachtig om in de verte andere luchtballonnen te zien. Piloot Hylke zorgde voor een geweldige superlanding. Dank daarvoor Hylke en crew.
Een prachtige dag en een hele mooie ervaring!
Een mooie vlucht boven Heerenveen en Langezwaag, duidelijke instructies, relaxte piloot Hylke, met een zachte landing. Ik heb genoten
Ik had nooit gedacht zo soepel te kunnen neer te komen met de mand. Een ongelofelijk zachte landing door Hylke. Wat mij fijn zou lijken is een moment stilte in lucht, even niemand die iets zegt.
Afgelopen zaterdag genoten van een prachtige ballonvaart, perfect geregeld en super vriendelijk personeel, een aanrader!
De ervaring om met z'n allen de lucht in te gaan en van het uitzicht te genieten was zo mooi!! Één minpuntje, ik zat op mijn wandelstok te wachten tot we in konden stappen. De piloot kwam mij vertellen dat die stok niet mee mocht, alle begrip voor trouwens. Maar dat kan ook op en vriendelijke manier. Maar we hebben genoten!!
Nadat we eerst een uitleg hadden gekregen over waar we op moesten letten en wat wel en wat niet te doen, hebben we met zijn allen geholpen de ballon op te blazen. Toen deze in gereedheid was kon iedereen in het mandje klimmen. De hoogte nam snel toe en daardoor ook de stilte. Wat een belevenis! Wijds uitzicht en af en toe wat uitleg over dat uitzicht omdat sommige al snel de oriëntatie kwijt waren. Na een goed uur werd de landing ingezet, waarbij we heel rustig geland zijn. Na de ballon aan een touwtje mee te hebben getrokken naar een weiland waar we hem makkelijker op konden vouwen en inpakken, hebben we nog geproost op voor velen de eerste ballonvaart. Een echte belevenis en zeer aan te raden. Een mooie vaart gehad en dankzij het vriendelijke personeel en de ervaren ballonvaarder Rik een echte aanrader! 🥂
Mooie rustige ballonvaart van Oss naar Wamel gemaakt, met mooie uitzichten over het land van Maas en Waal. Goed georganiseerd en met een vakkundige piloot Caroline, die oog had voor de veiligheid en ook leuk kon vertellen over wat je kon zien en de techniek van een ballonvaart
Een super ervaring. Met een vriendelijke deskundige piloot caroline. Bedankt
Met Piloot Kaylee was er een knap staaltje ervaring en een fijne interactie aan boord. Vragen werden netjes beantwoord en uitleg en feitjes werden gegeven over de omgeving. Mooie ervaring rijker